Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

6-11-2023, 12:54
ТОВ «Українська макулатурна компанія» проводить закупку на постійній основі в необмеженій кількості макулатуру марки МС-12Г - тетрапак новий та використаний на умовах FCA (склад продавця) по ціні 3500грн/т по безготівковому розрахунку.
Умови оплати протягом 3 (трьох) банківських днів після приймання складом покупця.
Для консультацій та умов співпраці звертайтеся за телефоном +380676277907 – Ланцов Валерій Васильович.

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

18-10-2023, 13:39
13 жовтня 2023 року відбулося засідання Громадської ради при Міндовкілля за участю:
•народних депутатів Бондаренко О.В. (Голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування) та Криворучкиної О.В. (заступниці Голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування);
•представників Міндовкілля: Крамаренко О.В. (заступниці міністра) та Волошанюка В.С. (заступника начальника управління – начальника відділу імплементації європейського законодавства Управління європейської інтеграції)
Розглянуті наступні питання:
1.Результати проведеної Міндовкілля первинної оцінки (селф-скринінгу) стану імплементації актів права ЄС (acquis ЄС).
2.Концепцію реформування системи державного нагляду у сфері захисту довкілля.
3.Звернення об’єднання «Укрвторма», члена Громадської ради, щодо правової колізії у проєкті Постанови «Про затвердження Порядку видачі, відмови у видачі, анулювання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів». Суть питання полягає у тому, що деякі операції які вже здійснювались суб’єктами управління відходами до 2017 року не попадали під сферу дії закону про екологічну експертизу. Але у зв’язку з прийняттям нового Закону України «Про управління відходами» планований до впровадження Порядок передбачає надання висновку про екологічну експертизу або ОВД. До того ж, мова йде про такі види діяльності як збір і пресування вторинної сировини, отже виникає питання взагалі доцільності процедури ОВД щодо такого виду діяльності. Рекомендації до змін критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає ОВД, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають ОВД надані.
Після обговорення із заступницею міністра Крамаренко О.В. вирішили для пошуку оптимального рішення продовжити консультації по суті питання з профільним замміністром і Департаментом у сфері управління відходами Міндовкілля.

4.Визначені перші кроки по організації Конкурсу проєктів інститутів громадянського суспільства «Стале споживання – краще для тебе і довкілля» у 2023 році.

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

24-08-2023, 09:36
Шановні керівники та керівниці підприємств об’єднання «Укрвторма»

Вітаємо вас із національним святом — Днем незалежності України!

На шляху до незалежності нашій країні довелося і доводиться проходити немало випробувань. Однак, ніякі негаразди не роз’єднали нас українців, не похитнули віру, не зламали козацький дух. Як і багато віків тому, українці під жовто-блакитним стягом продовжують гуртом відстоювати державні інтереси, плекати свої традиції, поважати свою славну історію.

Щиро дякуємо всім, хто докладає зусилля, працює на розвиток держави, славить її. А особлива подяка воїнам, які сьогодні боронять і захищають нашу державу.

Бажаємо, щоб у нашому спільному домі, нашій Україні, нарешті оселився мир, панували злагода, стабільність і спокій. Щоб нам вистачило сил, віри, наснаги та енергії примножити могутність і забезпечити розвиток нашій державі!

З повагою, генеральний директор Семко П.П. та колектив об’єднання «Укрвторма»

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

24-08-2023, 09:33
Колектив об’єднання «Укрвторма» вітає з 80-річним ювілеєм екс-генерального директора об’єднання «Уквторма» (з 1991 р. до 2015 р.) – Вихорева Віктора Вікторовича! Кожна сходинка Вашої біографії – це результат твердості характеру та наполегливості у досягненні мети. За роки своєї трудової біографії Ви заслужили авторитет компетентного керівника та досягли значних професійних висот. Ми дякуємо Вам за Вашу безцінну працю на благо сфери управління відходами - системи вторинних ресурсів України. Хочемо побажати Вам міцного здоров'я, душевної рівноваги, довгих років життя, яке було б наповнене змістом та призначенням. Живіть у постійному відчутті гармонії з собою і зі світом. Тепла та світла Вашому дому, щастя та благополуччя Вам та Вашим близьким. Мирного неба над головою!

З повагою, генеральний директор Семко П.П. та колектив об'єднання «Укрвторма»

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

17-06-2023, 17:00
Шановні учасники об’єднання «Укрвторма»!

17 червня 2023 року виповнюється 59 років з моменту утворення системи вторинних ресурсів України!

17 червня 1964 р. постановою Укрраднаргоспу № 191 було створено при Укрраднаргоспі госпрозрахункове Головне управління із заготівлі, первинної обробки та збуту вторинної сировини «Укрголоввторсировина».

59 років – це серйозний строк, який доводить ефективність системи вторинних ресурсів України, яка сьогодні представлена об’єднанням «Укрвторма». І, безсумнівно, головним джерелом такої життєздатності є люди, які в єдності колективних зусиль, синергії, відданості справі, професіоналізму здатні подолати будь-які складнощі.

Кожен з нас своєю сумлінною працею сприяв становленню та розвитку потужної системи вторинних ресурсів України.

Слова подяки адресуємо старшому поколінню, фахові якості та досвід яких є міцною основою нашого сьогодення. Радісно вітаємо молодь, чиї енергія й бажання, мов свіже повітря, спонукають неспинно рухатися уперед. Вітаємо й інші покоління – сплав молодості й досвіду, натхнення й відповідальності.

Шановні колеги, керівники та фахівці всіх рівнів, щиро бажаємо усім міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, упевненості в майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їх утілення. Хай вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху під мирним небом України!

З повагою,
Генеральний директор Семко П.П. та колектив Виконавчої дирекції об’єднання «Укрвторма»


Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

25-05-2023, 14:18
23 травня 2023 року відбулось засідання Ради Об’єднання «Укрвторма» під головуванням генерального директора об’єднання «Укрвторма» Семка Петра Павловича. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер діяльності об’єднання та законодавчі нововведення в сфері управління відходами. Всього члени Ради Об’єднання розглянули 10 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Серед розглянутих питань були наступні:

1.Про вступ до складу об’єднання «Укрвторма» нових учасників:
-ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика», генеральний директор Сухина Сергій Іванович.;
-ТОВ «Кривбас Полімер», директор Цал-Цалко Михайло Домінікієвич;

2.Про вступ у дію з 09.07.2023 р. Закону України «Про управління відходами» від 20.06.2022 р. №2320-IX - My Webpage

3.Про напрацювання секторальних нормативно-правових актів з управління відходами:
-проєкт Закону «Про упаковку та відходи упаковки» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 21.04.2023 р.) – My Webpage

-проєкт постанови «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 05.05.2023 р.) - My Webpage

-проєкт наказу Міндовкілля «Про затвердження Порядку здійснення перевірки відповідності матеріально-технічної бази здобувача ліцензії (ліцензіата) технологічним вимогам до здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами, правилам технічної експлуатації установок та технологічним регламентам» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 19.04.2023 р.) - My Webpage

-проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оголошення припинення статусу відходів» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 05.04.2023 р.) - My Webpage

-проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання віднесення речовин або предметів до побічних продуктів» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 05.04.2023 р.) - My Webpage

4.Про роботу об'єднання в умовах воєнного стану. Про стан справ на ринку відходів як вторинної сировини:
-макулатура;
-склобій;
-вторинні пластмаси (зокрема ПЕТФ-пляшка).

5.Про хід реалізації норм Закона України «Про металобрухт» від 05.05.1999 р. №619-XIV введених з метою детінізації ринку металобрухту. Правила провадження діяльності із заготівлі та операцій з металобрухтом - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/619-14#Text

6.Про доопрацювання національного стандарту ДСТУ 4121:2022. Метали чорні вторинні. Загальні технічні умови на зміну ДСТУ 4121-2002. Метали чорні вторинні. Загальні технічні умови.

7.Про відновлення податкових перевірок та скасування деяких податкових норм з 01.07.2023 р., відповідно до проєкту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» від 31.01.2023 №8401 - My Webpage
Зокрема:
-про скасування 2% Єдиного податку для ФОП III групи та юросіб;
-про відновлення обов’язкову сплати Єдиного податку для фізосіб-підприємців І та II групи, котра була анульована з початком війни в Україні;
-про відновлення документальних податкових перевірок - My Webpage
-про штрафи за невиконання податкових обов'язків на тих територіях, де не йдуть бойові дії.

8.Про шляхи співробітництва з місцевими органами самоврядування для участі в регіональних програмах управління відходами та включення діючих спеціалізованих підприємств, у тому числі приймальних пунктів вторсировини, до розділу існуючої системи.

9.Про участь генерального директора об'єднання "Укрвторма" Семка П.П. у Громадських радах:
-Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України;
-Державній службі з питань безпеки харчових продуктів та захисту прав споживачів.

10. Щодо Міжнародної виставки переробки пластмас у м.Ессен, Німеччина (14-15 червня 2023 р.) - My Webpage

11.Різне.

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

15-05-2023, 12:36

ECOMONDO 2023: екосистема екологічного переходу

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує


Дата проведення: 07-10 листопада 2023 р.
Місце проведення: м.Ріміні, Італія.

Ecomondo — найбільший міжнародний захід у Європі та Середземноморському басейні, присвячений технологіям, послугам та промисловим рішенням у галузі «зеленої» економіки замкнутого циклу.

Культурний та науковий центр, що покликаний полегшити спільну роботу та створити державно-приватне партнерство для просування національних та міжнародних проєктів розвитку відповідно до європейських директив.

Теми, які будуть обговорюватися протягом чотирьох днів, включають ефективність процесів і продуктів, використання сировини та вторинних матеріалів у ланцюжках поставок текстилю, пластмас, паперу та картону, а також проєкти Національного плану відновлення та стійкості (PNRR), європейське фінансування, а також відновлення та регенерація ґрунтів, гідросфери та екосистем.

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

14-03-2023, 10:38
ТОВ Бромфапром, TM PLASTMAXGROUP, багато років займається рециклінгом поліетилену та поліпропілену в місті Дніпро та входить до складу нашого міцного об’єднання УКРВТОРМА.

На цей час має потребу, та цілий рік регулярно закуповує на переробку сортовані:

- Біг-беги, вагонні укриття, мішки, плівку та інші вироби з поліпропілену, різних кольорів. (біг-беги можуть бути як чисті так і з під вугілля, сажі, агро, тощо.)

- Плівку ПЕВТ, ПЕНТ, стретч. (сортовану, різних сортів і кольорів)

- Тверді відходи поліетилену та поліпропілену. (флакони, каністри, ящики, кришки, відра… тощо)

Працюємо та закуповуємо сировину планово, на прозорих правилах, зручних для кожної сторони.
Розраховуємо на міцні партнерські відносини.

З питань співпраці, звертайтеся будь ласка до комерційного директора Тетяни за номером +380673286000

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

30-12-2022, 11:09
Шановні колеги, партнери та друзі!
Вітаємо Вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
Рік, що минає, видався для всіх нас надскладним, але незважаючи ні на що, ми вистояли. Не втратили віри та мужності.
Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку виборюють наші захисники щодня.
Нехай же 2023 рік видасться переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Нехай він подарує просте людське щастя та надії на світле майбутнє. Нехай 12 місяців Нового року дивують тільки приємними новинами.
Бажаємо усім і кожному міцного здоров’я, віри та сил, незламності в досягненні найсміливіших цілей, успіхів в усіх справах. Добра вам, миру, родинного затишку та тепла, тихих, світлих та щасливих новорічно-різдвяних свят.


Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Назад Вперед
Наверх