Продаж готового прибуткового бізнесу із переробки відходів пінопласту

23-02-2024, 10:57
До вашої уваги пропонується продаж готового бізнесу із переробки відходів пінопласту.

Комерційна пропозиція передбачає:
1) унікальне обладнання термокомпактор (Китай):
- працює на будь-яких видах пінопласту та спіненого поліетилену;
- продуктивність 160-200кг/годину готового напівфабрикату (літник);
- енергоспоживання до 30 кВт/год.
2) налагоджений збут ПФ та допомога із заготівлею сировини на перших етапах;
3) всю наявну документацію до обладнання.

Передбачена можливість бартеру - обмін на ліквідну вторсировину (ПП, ПВД).

Щодо уточнень технічної характеристики обладнання та інших подробиць просимо звертатись за телефоном: 067 378 77 55.
Контактна особа: Григоренко Максим Юрійович.

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

6-11-2023, 12:54
ТОВ «Українська макулатурна компанія» проводить закупку на постійній основі в необмеженій кількості макулатуру марки МС-12Г - тетрапак новий та використаний на умовах FCA (склад продавця) по ціні 3500грн/т по безготівковому розрахунку.
Умови оплати протягом 3 (трьох) банківських днів після приймання складом покупця.
Для консультацій та умов співпраці звертайтеся за телефоном +380676277907 – Ланцов Валерій Васильович.

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

18-10-2023, 13:39
13 жовтня 2023 року відбулося засідання Громадської ради при Міндовкілля за участю:
•народних депутатів Бондаренко О.В. (Голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування) та Криворучкиної О.В. (заступниці Голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування);
•представників Міндовкілля: Крамаренко О.В. (заступниці міністра) та Волошанюка В.С. (заступника начальника управління – начальника відділу імплементації європейського законодавства Управління європейської інтеграції)
Розглянуті наступні питання:
1.Результати проведеної Міндовкілля первинної оцінки (селф-скринінгу) стану імплементації актів права ЄС (acquis ЄС).
2.Концепцію реформування системи державного нагляду у сфері захисту довкілля.
3.Звернення об’єднання «Укрвторма», члена Громадської ради, щодо правової колізії у проєкті Постанови «Про затвердження Порядку видачі, відмови у видачі, анулювання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів». Суть питання полягає у тому, що деякі операції які вже здійснювались суб’єктами управління відходами до 2017 року не попадали під сферу дії закону про екологічну експертизу. Але у зв’язку з прийняттям нового Закону України «Про управління відходами» планований до впровадження Порядок передбачає надання висновку про екологічну експертизу або ОВД. До того ж, мова йде про такі види діяльності як збір і пресування вторинної сировини, отже виникає питання взагалі доцільності процедури ОВД щодо такого виду діяльності. Рекомендації до змін критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає ОВД, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають ОВД надані.
Після обговорення із заступницею міністра Крамаренко О.В. вирішили для пошуку оптимального рішення продовжити консультації по суті питання з профільним замміністром і Департаментом у сфері управління відходами Міндовкілля.

4.Визначені перші кроки по організації Конкурсу проєктів інститутів громадянського суспільства «Стале споживання – краще для тебе і довкілля» у 2023 році.

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

24-08-2023, 09:36
Шановні керівники та керівниці підприємств об’єднання «Укрвторма»

Вітаємо вас із національним святом — Днем незалежності України!

На шляху до незалежності нашій країні довелося і доводиться проходити немало випробувань. Однак, ніякі негаразди не роз’єднали нас українців, не похитнули віру, не зламали козацький дух. Як і багато віків тому, українці під жовто-блакитним стягом продовжують гуртом відстоювати державні інтереси, плекати свої традиції, поважати свою славну історію.

Щиро дякуємо всім, хто докладає зусилля, працює на розвиток держави, славить її. А особлива подяка воїнам, які сьогодні боронять і захищають нашу державу.

Бажаємо, щоб у нашому спільному домі, нашій Україні, нарешті оселився мир, панували злагода, стабільність і спокій. Щоб нам вистачило сил, віри, наснаги та енергії примножити могутність і забезпечити розвиток нашій державі!

З повагою, генеральний директор Семко П.П. та колектив об’єднання «Укрвторма»

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

24-08-2023, 09:33
Колектив об’єднання «Укрвторма» вітає з 80-річним ювілеєм екс-генерального директора об’єднання «Уквторма» (з 1991 р. до 2015 р.) – Вихорева Віктора Вікторовича! Кожна сходинка Вашої біографії – це результат твердості характеру та наполегливості у досягненні мети. За роки своєї трудової біографії Ви заслужили авторитет компетентного керівника та досягли значних професійних висот. Ми дякуємо Вам за Вашу безцінну працю на благо сфери управління відходами - системи вторинних ресурсів України. Хочемо побажати Вам міцного здоров'я, душевної рівноваги, довгих років життя, яке було б наповнене змістом та призначенням. Живіть у постійному відчутті гармонії з собою і зі світом. Тепла та світла Вашому дому, щастя та благополуччя Вам та Вашим близьким. Мирного неба над головою!

З повагою, генеральний директор Семко П.П. та колектив об'єднання «Укрвторма»

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

17-06-2023, 17:00
Шановні учасники об’єднання «Укрвторма»!

17 червня 2023 року виповнюється 59 років з моменту утворення системи вторинних ресурсів України!

17 червня 1964 р. постановою Укрраднаргоспу № 191 було створено при Укрраднаргоспі госпрозрахункове Головне управління із заготівлі, первинної обробки та збуту вторинної сировини «Укрголоввторсировина».

59 років – це серйозний строк, який доводить ефективність системи вторинних ресурсів України, яка сьогодні представлена об’єднанням «Укрвторма». І, безсумнівно, головним джерелом такої життєздатності є люди, які в єдності колективних зусиль, синергії, відданості справі, професіоналізму здатні подолати будь-які складнощі.

Кожен з нас своєю сумлінною працею сприяв становленню та розвитку потужної системи вторинних ресурсів України.

Слова подяки адресуємо старшому поколінню, фахові якості та досвід яких є міцною основою нашого сьогодення. Радісно вітаємо молодь, чиї енергія й бажання, мов свіже повітря, спонукають неспинно рухатися уперед. Вітаємо й інші покоління – сплав молодості й досвіду, натхнення й відповідальності.

Шановні колеги, керівники та фахівці всіх рівнів, щиро бажаємо усім міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, упевненості в майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їх утілення. Хай вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху під мирним небом України!

З повагою,
Генеральний директор Семко П.П. та колектив Виконавчої дирекції об’єднання «Укрвторма»


Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

25-05-2023, 14:18
23 травня 2023 року відбулось засідання Ради Об’єднання «Укрвторма» під головуванням генерального директора об’єднання «Укрвторма» Семка Петра Павловича. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер діяльності об’єднання та законодавчі нововведення в сфері управління відходами. Всього члени Ради Об’єднання розглянули 10 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Серед розглянутих питань були наступні:

1.Про вступ до складу об’єднання «Укрвторма» нових учасників:
-ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика», генеральний директор Сухина Сергій Іванович.;
-ТОВ «Кривбас Полімер», директор Цал-Цалко Михайло Домінікієвич;

2.Про вступ у дію з 09.07.2023 р. Закону України «Про управління відходами» від 20.06.2022 р. №2320-IX - My Webpage

3.Про напрацювання секторальних нормативно-правових актів з управління відходами:
-проєкт Закону «Про упаковку та відходи упаковки» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 21.04.2023 р.) – My Webpage

-проєкт постанови «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 05.05.2023 р.) - My Webpage

-проєкт наказу Міндовкілля «Про затвердження Порядку здійснення перевірки відповідності матеріально-технічної бази здобувача ліцензії (ліцензіата) технологічним вимогам до здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами, правилам технічної експлуатації установок та технологічним регламентам» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 19.04.2023 р.) - My Webpage

-проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оголошення припинення статусу відходів» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 05.04.2023 р.) - My Webpage

-проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання віднесення речовин або предметів до побічних продуктів» (оприлюднено на сайті Міндовкілля 05.04.2023 р.) - My Webpage

4.Про роботу об'єднання в умовах воєнного стану. Про стан справ на ринку відходів як вторинної сировини:
-макулатура;
-склобій;
-вторинні пластмаси (зокрема ПЕТФ-пляшка).

5.Про хід реалізації норм Закона України «Про металобрухт» від 05.05.1999 р. №619-XIV введених з метою детінізації ринку металобрухту. Правила провадження діяльності із заготівлі та операцій з металобрухтом - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/619-14#Text

6.Про доопрацювання національного стандарту ДСТУ 4121:2022. Метали чорні вторинні. Загальні технічні умови на зміну ДСТУ 4121-2002. Метали чорні вторинні. Загальні технічні умови.

7.Про відновлення податкових перевірок та скасування деяких податкових норм з 01.07.2023 р., відповідно до проєкту Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» від 31.01.2023 №8401 - My Webpage
Зокрема:
-про скасування 2% Єдиного податку для ФОП III групи та юросіб;
-про відновлення обов’язкову сплати Єдиного податку для фізосіб-підприємців І та II групи, котра була анульована з початком війни в Україні;
-про відновлення документальних податкових перевірок - My Webpage
-про штрафи за невиконання податкових обов'язків на тих територіях, де не йдуть бойові дії.

8.Про шляхи співробітництва з місцевими органами самоврядування для участі в регіональних програмах управління відходами та включення діючих спеціалізованих підприємств, у тому числі приймальних пунктів вторсировини, до розділу існуючої системи.

9.Про участь генерального директора об'єднання "Укрвторма" Семка П.П. у Громадських радах:
-Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України;
-Державній службі з питань безпеки харчових продуктів та захисту прав споживачів.

10. Щодо Міжнародної виставки переробки пластмас у м.Ессен, Німеччина (14-15 червня 2023 р.) - My Webpage

11.Різне.

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

15-05-2023, 12:36

ECOMONDO 2023: екосистема екологічного переходу

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує


Дата проведення: 07-10 листопада 2023 р.
Місце проведення: м.Ріміні, Італія.

Ecomondo — найбільший міжнародний захід у Європі та Середземноморському басейні, присвячений технологіям, послугам та промисловим рішенням у галузі «зеленої» економіки замкнутого циклу.

Культурний та науковий центр, що покликаний полегшити спільну роботу та створити державно-приватне партнерство для просування національних та міжнародних проєктів розвитку відповідно до європейських директив.

Теми, які будуть обговорюватися протягом чотирьох днів, включають ефективність процесів і продуктів, використання сировини та вторинних матеріалів у ланцюжках поставок текстилю, пластмас, паперу та картону, а також проєкти Національного плану відновлення та стійкості (PNRR), європейське фінансування, а також відновлення та регенерація ґрунтів, гідросфери та екосистем.

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

14-03-2023, 10:38
ТОВ Бромфапром, TM PLASTMAXGROUP, багато років займається рециклінгом поліетилену та поліпропілену в місті Дніпро та входить до складу нашого міцного об’єднання УКРВТОРМА.

На цей час має потребу, та цілий рік регулярно закуповує на переробку сортовані:

- Біг-беги, вагонні укриття, мішки, плівку та інші вироби з поліпропілену, різних кольорів. (біг-беги можуть бути як чисті так і з під вугілля, сажі, агро, тощо.)

- Плівку ПЕВТ, ПЕНТ, стретч. (сортовану, різних сортів і кольорів)

- Тверді відходи поліетилену та поліпропілену. (флакони, каністри, ящики, кришки, відра… тощо)

Працюємо та закуповуємо сировину планово, на прозорих правилах, зручних для кожної сторони.
Розраховуємо на міцні партнерські відносини.

З питань співпраці, звертайтеся будь ласка до комерційного директора Тетяни за номером +380673286000

Назад Вперед
Наверх