Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

17 червня 2024 року виповнюється 60 років з моменту утворення системи вторинних ресурсів України!
Відповідно до постанови Укрраднаргоспу 17 червня 1964 р. № 191 було створено при Укрраднаргоспі госпрозрахункове Головне управління із заготівлі, первинної обробки та збуту вторинної сировини «Укрголоввторсировина», яке на сучасному етапі трансформувалось в Українське виробничо-екологічне об’єднання по заготівлі та використанню вторинних матеріальних ресурсів «Укрвторма».

Об’єднання «Укрвторма» вже протягом багатьох років залишається найбільшим об’єднанням у сфері управління відходами до якого входять близька 100 суб’єктів господарювання, що розташовані різних куточках України, діяльність яких направлена на збирання, купівлю, приймання, зберігання, перевезення, сортування, оброблення та постачання відходів на об’єкти оброблення відходів.
Роки становлення були не простими, проте ми здолали всі перешкоди й працюємо надалі задля збереження нашого навколишнього середовища!
Планів на майбутнє дуже багато й мусимо втілювати їх у життя. Змінюється законодавство, вимоги до суб’єктів господарювання та багато іншого. А отже, треба постійно навчатися, і цей процес у нашому об’єднанні триває безперервно.
Дякуємо нашому великому колективу однодумців, для яких об’єднання стало важливою невід’ємною частиною життя.
Прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну працю, наполегливість, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні своїх професійних обов’язків.
Хочемо побажати учасникам об’єднання відмітити ще не один ювілей, подякувати усім: починаючи від тих, хто заклав підвалини об’єднання та продовжує його розвиток.
Шановні учасники об’єднання «Укрвторма»! Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, упевненості в майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їх утілення! Хай вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху!
Упевненості в майбутньому, нових здобутків, Перемоги та Миру!

Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує