Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

Раніше повідомлялося про проведення 6 лютого 2018 р. засідання Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України.

В роботі засіданні взяли участь: заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Миколи Кузьо, в. о. голови Державної екологічної інспекції Ігор Яковлєв, директор Команди Підтримки Реформ при Мінприроди Анатолія Куцевол.

Під час засідання були розглянуті питання ліквідація Державної екологічної інспекції та її територіальних органів, взаємодії з Командою підтримки реформ, реформування дозвільної системи та заборони захоронення неперероблених ТПВ.

Громадська рада заслухала доповідь в. о. голови Державної екологічної інспекції Ігоря Яковлєва про проходження реформи Держекоінспекції та територіальних органів згідно концепції реформування. Рада підтримала зазначені курси реформування, але озвучило своє звернення стосовно підготовки і розгляду плану роботи Міністерства згідно пріоритетних напрямів діяльності Уряду в сфері охорони довкілля.

Члени Ради підтримали зазначений курс реформування, але озвучили свої пропозиції щодо підготовки і розгляду плану роботи Міністерства згідно пріоритетних напрямів діяльності Уряду в сфері охорони довкілля.

В свою чергу, заступник Міністра Микола Кузьо закцентував увагу на пріоритетних напрямках діяльності Уряду в сфері охорони довкілля, реформах у дозвільній системі (відкриті реєстри) та законодавчій ініціативі у сфері управління парниковими газами, озоноруйнівними речовинами.

Також на засіданні розглянули питання виконання вимог Закону України «Про відходи» щодо заборони захоронення неперероблених ТПВ. Зокрема, обговорили стан місць складування відходів, систему утилізації небезпечної сировини, розроблення класифікатора відходів, термінологічного словника та технічних регламентів ресурного потенціалу в складі відходів, фінансування наукових розробок і нових технологій знешкодження небезпечної сировини, інвестицій в інфраструктуру системи поводження з відходами, відповідальність посадових осіб за невиконання вимог ЗУ «Про відходи».

За результатами обговорень представники громадської ради надали пропозиції щодо спільних рішень.

Крім того, Громадська рада прийняла рішення про необхідність підготовчого етапу формуванню ініціативної групи ради і ухвалила делегованих представників робочої групи, які мають вжити відповідних заходів для початку формування оновленого складу громадської ради при Мінприроди на друге півріччя 2018 року.

У засіданні прийняв участь генеральний директор об’єднання «Укрвторма» Семко П.П.

Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует
Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует