Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует
Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

2 лютого 2017 р. відбулося засідання Громадської ради при Мінприроди України за участю Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака.
У вступному слові Остап Семерак зазначив, що Громадська рада при Мінприроди є партнером міністерства і допомагає з пошуком збалансованих рішень для подолання проблем природоохоронної сфери.
«На жаль, всі екологічні проблеми одночасно вирішити неможливо. Є пріоритети, які міністерство визначає для себе, і є пріоритети, які для себе визначає Громадська рада. Серед них багато спільних, над якими ми працюємо разом», - зазначив Міністр екології та природних ресурсів.
Він зауважив, що на цьому етапі у Мінприроди є важливим розроблення та затвердження Національної стратегії поводження з відходами.
Він висловив сподівання, що Громадська рада при Мінприроди якісно опрацює цей документ та внесе свої конструктивні пропозиції щодо розроблення Національної стратегії поводження з відходами.
«Це - нормальне явище, коли відбуваються публічні консультації у формуванні державної політики. Насправді, півроку працюємо в інтенсивних темпах. Станом на сьогодні Стратегія вже обговорена з обласними державними адміністраціями. На наступному тижні ми плануємо її обговорити в трьох профільних комітетах Верховної Ради України», - розповів Міністр екології та природних ресурсів.
Він зазначив, що за результатами всіх обговорень буде вироблено єдиний документ з правками та пропозиціями.
«Ми узагальнимо всі напрацювання та передамо їх групі експертів-розробників для формування фінального документа», - резюмував Остап Семерак, зазначивши, що після цього проект Національної стратегії поводження з відходами буде передано на розгляд Кабінету Міністрів.
Нагадаємо, розробка Національної стратегії поводження з відходами відбувалося за участю трьох міністерств: Мінприроди, Мінрегіону, Мінекономіки, а також Програми підтримки "зеленої" модернізації української економіки німецької федеральної компанії GIZ і Проекту Європейського банку реконструкції та розвитку за підтримки інвестицій в систему управління і переробки твердих побутових відходів (ТПВ).
У засіданні Громадської приймав участь генеральний директор об’єднання «Укрвторма» - член ГР при Мінприроди України Семко П.П.
З проектом Національної стратегії поводження з відходами можна ознайомитися на сайті Мінприроди: http://www.menr.gov.ua/garbage/5440-anatovana-struktura-natsionalnoi-stratehii-povodzhennia-z-vidkhodamy-vynesena-na-hromadske-obhovorennia .
Свої пропозиції та зауваження до зазначеного проекту просимо надсилати на електронну адресу об’єднання ukrvtorma@ukr.net .
Після узагальнення вони будуть передані робочій групі, яка створена з цього питання.