Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

27 грудня 2016 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Мінприроди України, у якому взяв участь член Громадської Ради – генеральний директор об’єднання «Укрвторма» Семко Петро Павлович.
Головним питанням порядку денного стало обговорення екологічних пріоритетів у середньостроковому плані пріоритетних дій Уряду на період до 2020 року.
На початку засідання заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо коротко підбив підсумки роботи в екологічній сфері у 2016 році, зазначивши, що серед найголовніших досягнень Уряду 2016 року було чотири екологічні пріоритети.
Мінприроди започаткувало ряд ініціатив, реалізаціях яких буде продовжена в 2017 році. Це непрості завдання, які стосуватимуться як подальшої зміни підходів до природоохоронної сфери всередині України, так і продовження поглиблення співпраці на міжнародному рівні, зокрема, у питаннях імплементації норм законодавства ЄС.
Мінприроди пропонує для визначення на рівні Уряду сім головних пріоритетів у сфері охорони довкілля на наступний рік. Зокрема, запровадження інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом, розвиток мінерально-сировинної бази України, підвищення рівня екологічної безпеки в зоні відчуження, збереження природної спадщини, ефективне та безпечне поводження з відходами, нова кліматична політика та реформування системи екологічного урядування, включаючи реформування системи державного природоохоронного контролю.
«Насправді, перед Мінприроди досить чіткий перелік завдань на наступний рік. Заплановані кілька реформ можна успішно втілити лише за підтримки людей з активною громадянською позицією. Тому для нас у цьому питанні важливо розуміти, як Громадська рада при Мінприроди оцінить визначені пріоритети», - розповів Микола Кузьо та закликав членів Громадської ради більш детальніше ознайомитися з пріоритетами Програми Уряду, які найближчим часом будуть оприлюднено на офіційних сайтах Кабінету міністрів України та Мінприроди.

Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует