Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

Футболісти івано-франківської МФК "Віза Вторма", впевено перемігши рівненське "Рівне 112", стали переможцями першої ліги Аматорської футзальної ліги України.
Віза Вторма (Івано-Франківськ) - Рівне 112 (Рівне) - 5:2 (2:0)
Фінал першої ліги АФЛУ
Житомир, 27 березня
Голи: Москалик, Уграк-2, Паньків, Сем'янчук - Білий, Пашкевич (пен).
Вже в першій своїй атаці "Віза Вторма" відкрила рахунок. Роман Москалик скористався передачею Ігора Кушецького. Отримавши перевагу в рахунку, команда з Івано-Франківська захопила ініціативу та спокійно вела гру. До перерви вдалося подвоїти перевагу - влучним ударом відзначився Руслан Уграк.
А в другому таймі "Віза Вторма" просто добила суперника, який так і не знайшов сил переломити хід поєдинку. Паньків, Сем'янчук та Уграк довели рахунок до розгромного.
Але на останній хвилині гри рівняни таки зуміли забити скоротити відставання в рахунку. Спочатку Євген Білий реалізував дабл-пенальті, а за 37 секунд до фінального свистка голкіпер "Рівне 112" Пашкевич забив другий гол - 5:2.
На цьому команди й завершили. "Віза Вторма" в дебютному для себе сезоні в АФЛУ здобуває перемогу в першій лізі, завершивши цією звитягою дуже вдалий для себе сезон.
Коллектив объединения "УКРВТОРМА" г. Киев, в лице генерального директора Семко Петра Павловича сердечно поздравляем МФК "Віза Вторма" и лично Игоря Михайловича с победой первой лиги Аматорской футзальной лиги Украины.