Объединение информирует

Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства (Протокол від 16.09.2015 № 20) створена Робоча група з розробки єдиного законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з побутовими відходами". До складу Робочої групи входять народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Європейської Бізнес Асоціації, Американської торгівельної палати, обєднань та асоціацій субєктів господарювання, науковці та представники громадськості. Ітереси учасників ВЕО "Укртвторма" в Робочій групі представляє заступник Генерального директора О.С.Семенець.
05 жовтня 2015 року в відбулося засідання Робочої групи, на якому її учасники висловили свої позиції стосовно напрямків реформування та розвитку сфери поводження з побутовими відходами. Основними питаннями, винесеними для обговорення, були положення заерєстованих у Верховній Раді України законопроектів з цих питань (реєстр. №№ 1742, 1742-1, 3198, 3199, 3200), що стосуються централізації/ децентралізації та монополізації/демонополізації, питання розробки загальнодержавної стратегії поводження з побутовими відходами, адаптації європейських директив, що регулюють питання управління відходами, а також принципові підходи до поводження з упаковкоюи та її відходами.
За результатами узагальнення висловлених позицій, Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства планує продовжити засідання Робочої групи у форматі окремих тематичних напрямків.