Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує

Вітаємо всіх учасників об'єднання з 58-ю річницею утворення системи вторинних ресурсів України!

На честь 58-річниці – урочистого дня у літописі нашої системи – прийміть щирі привітання та найкращі побажання миру, міцного здоров'я та успіху усім працівникам системи.
Історія об'єднання «Укрвторма» бере свій початок з 1964 року, коли постановою Ради Міністрів Української РСР від 15.04.1964 №371 «Про заходи щодо впорядкування планування збору і використання вторинної сировини в народному господарстві» і Постановою Укрраднаргоспу від 17.06.1964 № 191 було створено при Укрраднаргоспі госпрозрахункове Головне управління із заготівлі, первинної обробки та збуту вторинної сировини «Укрголоввторсировина».
Висловлюємо слова особливої подяки за самовіддану працю, взаємодопомогу, небайдуже ставлення до роботи старшому та молодому поколінню працівників. Нехай ця подія стане справжнім святом для всіх, хто брав участь у становленні та розвитку системи. Зберігайте та примножуйте традиції, використовуючи набутий досвід та сучасні досягнення. Переконанні, що творчий підхід, згуртованість і злагодженість нашої системи у роботі допоможуть втілити нові ідеї і надалі стануть надійною гарантією процвітання, адже головна заслуга у всіх досягненнях системи належить високопрофесійним і кваліфікованим фахівцям, орієнтованим на максимальну самовіддачу і відмінний результат.
Бажаємо і надалі залишатись згуртованою командою однодумців, ніколи не зупинятися на досягнутому та з новими творчими силами йти назустріч успіхам. Нехай попереду буде ще багато радощів, удач життя та яскравих звершень. Нехай завершиться війна, а віра в Перемогу додає впевненості в те, що Україна є, була і завжди буде! Зичимо ще багато наповнених корисними справами реалізованих ідей на благо нашої держави та навколишнього середовища.
З повагою, генеральний директор Семко П.П. та колектив об’єднання «Укрвторма»


Об'єднання (Всеукраїнська асоціація) "УКРВТОРМА" інформує