Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

1 та 2 грудня 2021 р. генеральний директор об’єднання «Укрвторма» Семко Петро Павлович, разом із директором ТОВ «Промпласт», м.Харків, Овсієнко Ігорем Васильовичем, взяли участь у Міжрегіональному екологічному форумі «Поводження з відходами. Виклики та рішення», що відбувся у м.Краматорськ, Донецька обл.

Під час заходу відбулося:
- обговорення кращих практики у сфері поводження з відходами у громадах Донецької та Луганської областей, формування та реалізація ефективної регіональної політики поводження з відходами тощо.
- обмін досвідом з імплементації сучасних підходів до подолання критичної ситуації у сфері перероблення відходів;
- підвищення рівня обізнаності представників громад та органів місцевого самоврядування;

Під час заходу Семко П.П. виступив з темою «Проблеми та перспективи впровадження роздільного збирання побутових відходів».

У роботі Форуму також взяли участь голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, Надзвичайний та уповноважений посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява, координаторка програми Реформа місцевого самоврядування та децентралізації, Програми із відновлення та розбудови миру, ПРООН Олена Рудич, президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Сергій Натрус, представник Латвійського агентства інвестицій та розвитку в Україні Айнарс Межуліс, проєктна менеджерка, представниця Офісу реформ Марина Денисюк, експерти у сфері поводження з відходами та багато ін.

Також, в рамках Форуму для учасників організували екскурсію на сміттєсортувальну станцію м. Бахмут, Донецька обл. Станом на сьогодні будівництво станції майже завершено.

Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует
Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует
Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует