Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

Вітаємо всіх учасників об'єднання з 57-ю річницею утворення об'єднання «Укрвторма»!
Об'єднання «Укрвторма» бере свій початок з 1964 року, коли постановою Ради Міністрів Української РСР від 15.04.1964 № 371 «Про заходи щодо впорядкування планування збору і використання вторинної сировини в народному господарстві» і Постановою Укрраднаргоспу від 17.06.1964 № 191 було створено при Укрраднаргоспу госпрозрахункове Головне управління по заготівлі, первинної обробки та збуту вторинної сировини «Укрголоввторсировина».
57 років - значна дата. За більш ніж півстолітню історію об'єднання зазнало чимало змін, але на сучасному історичному етапі є найбільшою групою підприємств у сфері поводження з відходами. До складу, якого входить близько 100 спеціалізованих заготівельних і переробних підприємств великого, середнього і малого бізнесу, розташованих в усіх регіонах України.
Висловлюємо слова подяки всім тим, хто стояв біля витоків утворення об'єднання, хто зводив його. Ми, в свою чергу, старанно працюємо над його розвитком, намагаючись гідно продовжувати справу, розпочату засновниками.
Об'єднання завжди пишалося своїми учасниками. Підводячи підсумок 57-річної роботи, можна з упевненістю сказати, що ви зберігаєте традицію бути не тільки колегами, але й однодумцями у поглядах.
Дозвольте висловити всім учасникам об'єднання глибоку повагу за досягнуті трудові успіхи і високий рівень у роботі. Вірність своїй професії, збереження кадрового потенціалу та стабільність. Сьогодні у вас є все для успішної діяльності - високопрофесійний колектив, розумний, ініціативний менеджмент і неоціненний досвід роботи.
Нехай успіх і удача супроводжують вас, а ентузіазм і сили ніколи не покидають. Подальшого процвітання, впевненого руху вперед, значущих професійних досягнень і перспектив в нашій злагодженої роботі на користь збереження екології України!

З повагою, генеральний директор Семко П.П. і колектив об'єднання «Укрвторма»