Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

4 березня 2020 року відбулося засідання Президії Ради директорів об’єднання «Укрвторма».

Під час засідання було розглянуто наступні питання:

1.Про критичну ситуацію на ринку вторинної сировини і обговорення можливих шляхів виходу з неї.
2.Про державну програму підтримки малого і середнього бізнесу "Доступні кредити 5-7-9%" (від 1 лютого 2020 г.)
3.Інформація про роботу об'єднання в комітетах ВРУ щодо формування нового законодавства в сфері поводження з відходами: пакет законопроектів про управління відходами, про упаковку та відходи упаковки, про відпрацьовані акумулятори та батарейках, про електронне обладнання, про детінізацію ринку металобрухту.
4.Про співпрацю з місцевими органами самоврядування для участі в регіональних програмах управління відходами та включення діючих спеціалізованих підприємств, в тому числі приймальних пунктів вторсировини, в розділ існуюча системи.
5.Про проєкт Закону України «Про саморегулювання господарської та професійної діяльності».
6.Про доцільність участі об'єднання в Waste Ukraine Analytics - єдиної в Україні платформи відкритих даних щодо поводження з відходами для підбору постачальників/переробників/ утилізаторів вторинної сировини.
7.Про участь у виставці «Recycling and Waste Expo Ukraine», яка буде проходити з 31 березня по 2 квітня 2020 на новому виставковому центрі КиївЕкспоПлаза - https://rw-expo.com/.
8.Про участь у виставці Waste Expo 2020 (обладнання для збору і переробки відходів), яка буде проходити з 4 по 7 травня 2020 р в Новому Орлеані, Луїзіана, США - http://waste-expo.org/
За підсумками засідання було прийнято рішення про організацію спільної роботи з переробними підприємствами для подолання критичної ситуації, що виникла на ринку вторинної сировини в Україні.

Інформацію щодо реалізації зазначеного пункту буде направлено додатково.


Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует
Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует
Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует