Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

5 листопада 2019 р. у рамках КОМУНТЕХ-2019 відбувся круглий стіл на тему «Стратегічне планування у сфері поводження з побутовими відходами» (організатор - Міністерство розвитку громад та територій України) на якому виступив генеральний директор об’єднання «Укрвторма» Семко Петро Павлович. Тема доповіді «Роздільне збирання твердих побутових відходів».
Також, під час круглого столу були висвітлені наступні питання:
«Державна політика у сфері поводження з побутовими відходами» - НОВІКОВА Діана Євгеніївна, головний спеціаліст відділу поводження з побутовими відходами Управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіону.
«Визначення кластерів та технологічного забезпечення регіональної системи управління відходами» – ЛАЗНЕНКО Дмитро, експерт DESPRO, кандидат технічних наук.
«Місцеві плани дій з управління ТПВ як інструмент покращення ситуації із поводження з ТПВ в ОТГ» – ОМЕЛЬЯНЕНКО Тетяна, експерт проекту «Покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ».
«Практичні аспекти формування тарифів на послуги поводження з побутовими відходами» - КУЗУБ Анна, консультант з питань тарифоутворення та фінансового управління у житлово-комунальній сфері.
«Внесення змін до державних будівельних норм у сфері поводження з побутовими відходами» - САТІН Ігор Валентинович, к.т.н., завідуючий відділом механізації санітарного очищення, благоустрою та озеленення міст ДП «НДКТІ МГ»
«Оцінка технологій для переробки ТПВ в Україні» - МАТВЄЄВ Юрій Борисович, к.фіз.-мат.н., Інституту технічної теплофізики НАН України, експерт проекту TNA, сектор «Відходи».
«Представництво Групи молодих фахівців Міжнародної асоціації твердих відходів ISWA в Україні - платформа для майбутніх фахівців у сфері поводження з відходами» – Сергій
ВОЛКОВ, координатор Представництва Групи молодих фахівців Міжнародної асоціації твердих відходів ISWA в Україні.
В рамках заходу було порушено актуальні проблеми, де учасники змогли розглянули питання законодавчого, фінансового і технологічного регулювання в сфері поводження з побутовими відходами.

P.S.: Дякуємо за організацію та можливість прийняти участь у заході Міністерству розвитку громад та територій України.


Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует
Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует