Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует

5 вересня 2019 року відбулось засідання громадської ради при Мінприроди України.
Об'єднання "УКРВТОРМА" представляли: генеральний директор Семко Петро Павлович і заступник генерального директора Єрісова Алла Олексіївна.
На засіданні були присутні народні депутати України: Олег Бондаренко (Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування), Олена Криворучкіна (Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування), Ірина Луценко (Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування), Анжеліка Лабунська (Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування).
Під час засідання були розглянуті наступні питання:
1. Про пріоритетні питання у сфері охорони довкілля.
2. Про ліквідацію Держекоінспекції України.
3. Про результати оцінки Мінприроди за напрямком «взаємодія з громадськістю» та рекомендований проект Стратегії по взаємодії з громадськістю (проект ТЦК – ПРООН).
4. Про результати конкурсу на зайняття вакантних посад керівників установ ПЗФ, що належать до сфери управління Мінприроди та погодження керівників окремих установ ПЗФ що не належать до сфери управління Мінприроди.
5. Про полювання на території ландшафтного заказнику загальнодержавного значення «Приорільський».
6. Різне.
У ході засідання була налагоджена взаємодія з профільним Комітетом ВР. Сформувалась одностайна позиція щодо перейменування Міністерства, внаслідок приєднання до нього Міністерства енергетики та захисту довкілля України. Пропонується назва Міністерства - Міністерство захисту довкілля та енергетики. Були обговорені важливі функції нового Міністерства пов’язані з питаннями довкілля, екологічної безпеки і природокористування.

Объединение (Всеукраинская ассоциация) "УКРВТОРМА" информирует